Medewerkers

Algemene werking:


 

 

 Griet Vercaeren
 algemene coördinatie OGGPA

 t 03 609 33 41
 GSM 0468 10 76 86
 griet.vercaeren@oggpa.be

 

 

 

 Hugo Jacobs
 administratieve en logistieke coördinatie OGGPA

 t 03 609 33 41

 GSM 0468 21 70 71
 hugo.jacobs@oggpa.be

 

 

 

 Malika Ouass
 secretariaatsmedewerker OGGPA

 t 03 609 33 42
 malika.ouass@oggpa.be

 

 

 

 Karolien Weemaes

 stafmedewerker OGGPA

 t 03 609 33 41

 GSM 0476 671 153

 karolien.weemaes@oggpa.be

 

 

 


 

 

 Wendy Gabriëls
 stafmedewerker OGGPA

 t 03 609 33 43

 GSM 0468 25 97 83
 wendy.gabriels@oggpa.be

 

 

 

 Sara Keymolen

 Netwerkcoördinatie PANGG 0-18

 Provincie Antwerpen Netwerk Geestelijke Gezondheid kinderen en jongeren

 t 0485 75 81 01

 sara.keymolen@oggpa.be

 

 

 

 

 

 

 

 Jana De Beul

 stafmedewerker OGGPA

 t 03 609 33 44

 jana.debeul@oggpa.be


 

 Ewout Van Hove
 ondersteuning regionale projecten psy107

 t 03 609 33 41
 GSM 0468 13 05 23
 ewout.vanhove@oggpa.be

 

 Ombudsfunctie:

 

 

 

 

 Peter Declercq
 Ombudspersoon OGGPA

 t 03 609 33 46
 GSM 0485 548 143
 peter.declercq@oggpa.be

 

 

 Lou Hamdaoui
 Ombudspersoon OGGPA

 t 03 609 33 45
 GSM 0468 11 71 91
 lou.hamdaoui@oggpa.be

 


powered by Curiousgroup